Personalizowane Ozdoby Ślubne

Razem z Aureus Flos
stwórz swoją wymarzoną biżuterię ślubną

Aureus Flos

Dopasowana do Twoich potrzeb biżuteria ślubna i ozdoby do włosów

Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwań tej wymarzonej i idealnie dopasowanej biżuterii ślubnej, nasza usługa projektu w całości stworzonego specjalnie dla Ciebie, będzie idealnym wyborem.

Niezliczona ilość ozdób do włosów oraz biżuterii dostępnej na rynku może przyprawić o niemały zawrót głowy 😉 Często taka ilość nas przytłacza i już same nie wiemy czego tak na prawdę szukamy.

Możliwość projektu wykonanego według Twoich specjalnych preferencji, daje nam bardzo duże pole manewru, a co za tym idzie, razem możemy stworzyć ozdobę która, pięknie odzwierciedli Twoją osobowość i sprawi, że poczujesz się niezwykle wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Jeżeli uważasz, że to jest właśnie to czego szukasz z całego serca zapraszam do kontaktu w poniższym formularzu lub pisząc bezpośrednio na studio@aureusflos.pl. Na pewno postaram się spełnić Twoje marzenie 🙂

Jak wygląda cały proces?

Krok 1

W

pierwszej wiadomości opowiedz mi o swoim ślubie. Tak na prawdę im więcej informacji, tym lepiej. Czasami nawet najdrobniejszy szczegół może stać się zalążkiem zupełnie wyjątkowej biżuterii 🙂 Niezwykle inspirujące w całym procesie będą takie informacje jak:

– Twoja sukienka (zdjęcie mile widziane) – nie zapomnij o welonie (czy chcesz go zawrzeć w całościowej stylizacji)

– Wszelkie dodatki, które będziesz mieć na sobie, takie jak buty, inna biżuteria, obrączki ślubne, pierścionek zaręczynowy itp. (możesz je opisać lub, jak w przypadku sukni ślubnej, przesłać mi zdjęcia)

– Jaką planujesz mieć fryzurę

– Czy masz jakiś motyw lub paletę kolorów swojego ślubu (minimalistyczny, boho, glamour itp.)

– Co zazwyczaj nosisz (chyba że szukasz biżuterii, która stoi w sprzeczności z Twoim osobistym stylem)

– Jak chciałabyś być widziana podczas swojego Wielkiego Dnia

– I wreszcie, kiedy i gdzie odbędzie się Twój ślub

Krok 2

P

rześlę Ci moją odpowiedź i podam pewne ramy czasowe dotyczące szkicu projektu, kosztów oraz czasu potrzebnego na wykonanie Twojej wymarzonej ozdoby ślubnej.

Krok 3

P

o uzgodnieniu wstępnego projektu, poproszę Cię o wpłacenie zadatku równego 50% całej ceny. Gdy to zrobisz, wyślę Ci dokładny szkic Twojego projektu wraz ze zdjęciami lub filmikami próbek komponentów potrzebnych do wykonania ozdoby.

Krok 4

N

a tym etapie ostatecznie akceptujesz projekt, a ja zaczynam jego tworzenie. W tym czasie dostaniesz trzy aktualizacje etapów na jakich znajduje się Twoja przyszła ozdoba, łącznie ze zdjęciami i filmikami. Po pierwszej aktualizacji nadal będziesz mieć czas na wprowadzenie drobnych poprawek lub ulepszeń. Późniejsze sugestie mogą skutkować wyższą ceną, ale oczywiście będzie to zależne od ich wielkości.

Krok 5

P

o otrzymaniu trzeciej, finalnej aktualizacji i zaakceptowaniu całej ozdoby poproszę Cię o uiszczenie pozostałej kwoty, po czym elegancko zapakowana całość wyruszy w drogę do Ciebie.

Dodatkowe informacje

– Czas produkcji ozdób wykonanych od podstaw, na specjalne zamówienie, waha się od 4-8 tygodni. Dokładne ramy czasowe ustalane są indywidualnie i zależą głównie od stopnia skomplikowania całego projektu. Jeśli mam taką możliwość, mogę wykonać usługę „na wczoraj” (proszę jednak pamiętać, że w danej chwili może to nie być możliwe, dlatego gorąco polecam skontaktowanie się ze mną wcześniej niż później)

– Pierwsza rata to 50% ceny końcowej. Projekty oparte na już istniejących egzemplarzach będą zbliżone cenowo i nie powinny się zbytnio lub w ogóle różnić. Ceny ozdób wykonanych od podstaw będą zależne od samego projektu i użytych materiałów.

– Ponieważ akcesoria na zamówienie wymagają dodatkowego czasu i wysiłku, pamiętaj, że mogę przyjąć tylko ograniczoną liczbę zamówień. Jeśli naprawdę interesuje Cię zrobienie ozdób ekskluzywnych, wyłącznie dla Ciebie, gorąco zachęcam do jak najszybszego kontaktu.

– Możesz zmieniać kolory, koraliki, kryształki, kształty, rozmiary – co tylko chcesz. Mogę zrobić (prawie) wszystko. Małe poprawki do już istniejących ozdób lub zupełnie nowe od podstaw.

stwórz z nami wyjątkową biżuterię

Skontaktuj się